menu

Dachowanie przy Fabryce Domów

W miejscowości Bezpraw na wysokości Fabryki Domów, samochód marku Audi A4 wypadł z drogi. Wszystko wskazuje na to, że jechał z nadmierną prędkością.


w wyniku nadmiernej prędkości samochód osobowy wpadł w poślizg i uległ dachowaniu na pobocze, uderzając w przydrożne drzewo. Ratownicy Pogotowia Ratunkowego opatrywali właściciela pojazdu. Działania straży polegały na wyłączeniu zasilania samochodu. Właściciel odmówił transportu do szpitala i samodzielnie wezwał pomoc drogową zakazując dalszej ingerencji przy samochodzie. Sprawa zajęła się policja.

Straż Pożarna Kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.