Broken Clouds

3°C

Kołobrzeg

26 listopada 2022    |    Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
26 listopada 2022    
    Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Bóbr wypoczywał na dźwirzyńskiej plaży

Urzędnicy z Gminy Kołobrzeg otrzymali informację od zaniepokojonej turystki o bobrze, który od dwóch dni przebywa na plaży w Dźwirzynie. Pani była bardzo zmartwiona jego stanem. 

W ramach konsultacji Gmina Kołobrzeg skontaktowała się z Błękitnym Patrolem WWF, którego członkowie choć zajmują się zazwyczaj fokami i morświnami, mają szerokie doświadczenie w postępowaniu z różnymi dzikimi zwierzętami. 

Członek Błękitnego Patrolu, p. Paweł Żmuda, rozwiał wszystkie wątpliwości - Takie sytuacje się zdarzają. Ten zwierzak ma się w porządku, musi tylko odpocząć. Najważniejsze jest, żebyśmy my go nie stresowali. Zaganiając go do morza, gdzie musi płynąć pod fale, tylko go zmęczymy. Kiedy już odpocznie wróci do siebie. On wie dokąd ma iść. 

Otrzymaliśmy też informację, że jest to prawdopodobnie bóbr, którego widziano już w Dźwirzynie rok temu. Prosimy zatem w jego imieniu, aby nie podchodzić do niego, nie karmić go, nie robić mu zdjęć - to tylko go stresuje. Bóbr przyjechał do nas na krótki urlop i mamy nadzieję, że znajdzie tu odrobinę spokoju. 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama