Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W Sarbii ślubowali druhowie z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

W sobotę. 14.05.2022, odbyło się spotkanie sprawozdawcze jednostki OSP Sarbia oraz ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. 

Po otwarciu przedstawiono sprawozdanie z działalności jednostki, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie komisji rewizyjnej za rok 2021. Niektórzy jednak czekali z niecierpliwością na dalszą część spotkania. 

Po formalnościach odbyło się uroczyste ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Po dwóch latach działalności wszyscy druhowie i druhny zostali pełnoprawnymi strażakami. Nie był to jednak ich jedyny sukces. Tego samego dnia, na Powiatowych Obchodach Dnia Strażaka w wartkowie młodzi strażacy odebrali nagrodę za najbardziej wyróżniającą się MDP w powiecie kołobrzeskim.  

Gratulujemy młodym strażakom ich sukcesu oraz wszystkim druhom i druhnom OSP Sarbia za przygotowanie nowego pokolenia strażaków.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama