Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

26 września 2023    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2023    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wójt Włodzimierz Popiołek z absolutorium

W Centrum Sportów Wodnych w Dźwirzynie odbyła się XLI Sesja Rady Gminy Kołobrzeg. Głównymi punktami było udzielenie Wójtowi Włodzimierzowi Popiołkowi absolutorium. 

Na początku rozpatrzono raport o stanie Gminy Kołobrzeg za rok 2021, Po debacie nad raportem Wójtowi udzielono wotum zaufania. Potem przedstawiono sprawozdanie finansowe wraz z sprawozdaniem wykonania budżetu Gminy za rok 2021. Po przyjęciu sprawozdania, zapoznaniu się z opiniami oraz dyskusji Rada Gminy podjęła uchwałę o udzieleniu Wójtowi absolutorium. Wszystkie uchwały przeszły jednogłośnie. 

Po przyznaniu absolutorium Wójt wygłosił krótką przemowę, w której podziękował za pracę radnym, urzędnikom, jednostkom pomocniczym, prezesom OSP, działaczom i organizacjom społecznym, sołtysom oraz mieszkańcom, ponieważ jak powiedział - (...) na ten sukces, jakim jest otrzymane absolutorium składa się praca wielu osób.

Po przemowie Wójtowi złożyli gratulacje przedstawiciele sołtysów, radnych, OSP i urzędników. 

Całą sesję można obejrzeć na oficjalnym kanale Gminy Kołobrzeg na portalu YouTube - TUTAJ

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama