Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Czy Błękitna Flaga zastąpi "niebieską szmatę"?

Nasza czytelniczka poprosiła nas o interwencję w związku z "niebieską szmatą", która wisi na maszcie na plaży w Grzybowie. To pozostałość po Błękitnej Fladze z 2021 roku. Co ciekawe, kąpielisko otrzymało wyróżnienie już w tym roku, ale to co z flagi pozostało, dalej powiewa nad kąpieliskiem, pomimo rozpoczęcia sezonu letniego. - Czy to wizytówka gminy? - zastanawia się nasza czytelniczka, a my wraz z nią. Początkowo, próbowano nam wskazać w urzędzie, że na plaży w Grzybowie, żadnej flagi nie ma. Obiecano ją też wymienić, ale pytanie, kiedy według urzędy gminy w Grzybowie rozpoczyna się sezon?

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama