menu

Tajemnicze postrzelenie w Grzybowie

W nocy, do kołobrzeskiego szpitala trafił mężczyzna z raną postrzałową głowy. Do zdarzenia doszło w Grzybowie. Policja i prokurator ustalają szczegóły.


Do postrzelenia doszło na terenie jednego z ośrodków w Grzybowie. Ratownicy przewieźli rannego mężczyznę do szpitala, a na miejscu pracę rozpoczęli śledczy. Ich zadaniem jest ustalenie kto, dlaczego i z czego strzelał do drugiego człowieka. Z naszych ustaleń wynika, że ranny został mężczyzna z województwa warmińsko-mazurskiego. W szpitalu odmówiono informacji na temat jego stanu zdrowia. Udało nam się jedynie ustalić, że przeszedł operację. Policja odmawia na razie komentarzy w tej sprawie.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.