menu

100-metrowa plama oleju w Zieleniewie

Po północy strażacy otrzymali wezwanie do ogromnej plamy oleju, która rozciągała się na długości niemal 100 metrów. Dzięki niej, auto wpadło do rowu.


Nie udało się ustalić, skąd wzięła się plama, ale skutki rozlania oleju na zakręcie w Zieleniewie mogły być tragicznie. W plamę wjechał kierowca volkswagena, który po naciśnięciu hamulca wylądował w rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Auto ma jednak uszkodzony bok i tylną oś, z której oderwało się koło. Przybyli na miejsce strażacy przy użyciu sorbentu zneutralizowali niebezpieczne rozlewisko na drodze.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.