Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Adam Budka: Nie mamy kontaktu z wójtem

Pracownicy Urzędu Gminy Kołobrzeg zaalarmowali nas, że od dwóch dni w pracy nie ma wójta Włodzimierza Popiołka. - I nikt nie wie, gdzie jest szef - mówi nam jeden z pracowników. Od wczoraj telefon wójta milczy. Dziś również informacja głosowa przekazała, że telefon jest poza zasięgiem. We wtorek, w Urzędzie Gminy Kołobrzeg odbyło się przeszukanie funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego. W tym czasie, jak udało nam się ustalić, wójt przebywał w delegacji we Wrocławiu. Dziś zadzwoniliśmy do sekretariatu, aby rozmawiać z wójtem, ale go nie ma. Zapytaliśmy, gdzie jest i usłyszeliśmy, że taka informacja nie może nam zostać udzielona. Ponieważ zastępca wójta przebywa na zwolnieniu lekarskim, o to, gdzie jest wójt, zapytaliśmy sekretarza Adama Budkę. - Nie mamy kontaktu z wójtem - usłyszeliśmy. Zapytaliśmy o wtorkową akcję CBA, ale w odpowiedzi usłyszeliśmy, że sekretarz może nam powiedzieć to, co przeczytał w naszym artykule (zobacz).

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama