Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Radni Rady Gminy mają pretensje do miasta w sprawie Korzyścienka

Niewiedza, trochę nawet arogancja, brak zaufania - tak w skrócie swoje relacja z gminą miasto Kołobrzeg oceniali radni Rady Gminy Kołobrzeg na specjalnej sesji, która odbyła się w dniu wczorajszym. Radni podkreślali, że wolą mieszkańców jest pozostanie w obecnych granicach administracyjnych. Brakuje konsultacji z prawdziwego zdarzenia. Nawet zastępca wójta gminy - Katarzyna Janicka-Golonka, wskazywała, że z przedstawicielami gminy nikt nie rozmawiał, a na spotkaniu w Urzędzie Miasta jej jedynie zakomunikowano o planach miasta, nikt o niczym nie rozmawiał, czy niczego nie konsultował.

Podczas sesji głos zabierali także mieszkańcy. Głosy były różne, jak na przykład, że jedna z mieszkanek nie była przeciwna połączeniu obu gmin, ale chciała się dowiedzieć, co mieszkańcy dostaną w zamian za oddanie miastu terenów. I tego się nie dowiedziała. - Ja też jestem za tym, żeby się miasto rozwijało, owszem, tylko nie chciałabym, żeby to się odbywało kosztem jakiejś gminy sąsiadującej - mówiła zastępca wójta i wskazywała, że chciałby, żeby to się odbywało na zasadzie partnerstwa.

Rada Gminy Kołobrzeg podjęła uchwałę o sprzeciwie wobec podziału gminy.

Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama