Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Spotkanie wigilijne "W Gminie Jak w Rodzinie"

Po przerwie wznowiona zostanie tradycja spotkań wigilijnych! W tym roku odbędzie się w sobotę, 17.12.2022, o godzinie 17:00 w Dźwirzynie, w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji (ul. Sportowa 29). 

Czego można się spodziewać? W programie jest oczywiście świąteczny poczęstunek, a także kiermasz. Koncert kolęd i piosenek świątecznych zapewni zespół Vinyl Band. Dzieci będą mogły zwiedzić wioskę św. Mikołaja, a co najważniejsze - na spotkanie przybędzie sam Mikołaj! Do tego grzecznym dzieciom będzie rozdawał prezenty.

W trakcie imprezy przewidziano także konkursy na wypiek, stroik oraz ozdobę choinkową - szczegóły konkursów oraz regulamin dostępne są TUTAJ.

Na stronie Gminy czytamy również : Mamy nadzieję, że uda nam się tam spotkać w jak największym gronie. Dla osób, które mieszkają dalej przygotowaliśmy autobusy, które za darmo przywiozą chętnych. Rozkłady jazdy dostępne są tutaj:

Rozkład jazdy - ZACHÓD
Rozkład jazdy - WSCHÓD

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama