Light rain

17°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Radni przeciwko robieniu z psów zakładników polityki

Dziś, na sesji Rady Gminy stanął projekt uchwały dotyczący zmiany planu zagospodarowania przestrzennego dla Rościęcina, gdzie ma powstać nowe schronisko dla zwierząt. Lokalizację zaproponował wójt Włodzimierz Popiołek, a miasto na własny koszt sporządziło dokumentacje planistyczną. Jednak na dzisiejszej sesji rozpoczęła się emocjonalna dyskusja o zabarwieniu politycznym, gdzie psy stały się, jak to zauważył radny Tomasz Czechowicz, zakładnikiem. A chodziło o fakt zgłoszenia przejęcia przez miasto Korzyścienka. Odbyła się dość długa dyskusja, gdzie jednak część radnych apelowała o zdrowy rozsądek, aby nie konfliktować gmin i zrobić coś dobrego dla zwierząt, o co apelowała także przedstawicielka Fundacji "Ogon do góry". Ostatecznie, uchwała została przyjęta jednogłośnie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama