Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Spotkanie z radnymi i sołtysami w sprawie konsultacji

We wtorek, 10.01.2023 r., radni oraz sołtysi Gminy Kołobrzeg spotkali się w Urzędzie Urzędzie Gmin, by porozmawiać o konsultacjach społecznych z mieszkańcami Gminy w sprawie proponowanej zmiany granic administracyjnych Gminy Kołobrzeg. Oficjalne ogłoszenie o konsultacjach dostępne jest tutaj.

Konsultacje odbędą się w formie ankiety z jednym tylko pytaniem - „Czy jest Pan/i za zmianą granic Gminy Kołobrzeg polegającą na włączeniu do Gminy Miasto Kołobrzeg części sołectwa Korzystno?”. 

Ankiety dostępne będą w Urzędzie Gminy, w Bibliotece Publicznej w Gminie Kołobrzeg oraz w jej filiach w Budzistowie i Drzonowie, w szkołach podstawowych w Dźwirzynie i Drzonowie, w Gminnym Ośrodku Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dźwirzynie, ul. Sportowa 29, ale również u radnych i sołtysów. 

Zastępca wójta Katarzyna Janicka-Golonka podkreśliła jak ważny jest zasięg konsultacji. Celem jest dotarcie do jak największej liczby osób, by mogły wyrazić one swoje zdanie. Prośbę o to przedstawiono właśnie radnym i sołtysom, zaznaczono jak ważne jest ich zaangażowanie. Udzielono także instrukcji w zakresie zbierania, przechowywania i przekazywania ankiet do Urzędu Gminy. Poinstruowano ich także w zakresie ochrony danych osobowych i RODO. Sołtysi i radni dostaną specjalne upoważnienia w zakresie przetwarzania danych osobowych. 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama