Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wyniki konsultacji w gminie Kołobrzeg nie zaskakują

W gminie Kołobrzeg od 18 stycznia do 17 lutego trwały konsultacje dotyczące inicjatywy gminy miasto Kołobrzeg w zakresie przyłączenia Korzyścienka do Kołobrzegu. Odpowiedzi pozytywnej udzieliło 69 mieszkańców, 2543 osoby odpowiedziały negatywnie, 27 osób wstrzymało się od głosu. Oddano również 18 nieważnych ankiet. Oznacza to, że mieszkańcy nie zgadzają się na zmniejszenie granic gminy. Na podkreślenie zasługuje fakt, że gmina Kołobrzeg nie przeprowadziła żadnej szerokiej kampanii, w której obiektywnie informowałaby mieszkańców o zaletach i wadach projektu miasta. Od samego początku, zarówno większość radnych jak i wicewójt, oceniali tę kwestię negatywnie i tak ją przedstawiali mieszkańcom.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama