Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Promesa na wóz bojowy dla OSP Karcino

W sobotę, 25.02.2023 r., w w siedzibie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Węgorzynie zebrali się przedstawiciele 24 jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu województwa zachodniopomorskiego. Gminę Kołobrzeg reprezentowali prezes OSP Karcino Rafał Zawadzki oraz radny Rady Gminy Kołobrzeg Krzysztof Filipowicz, który występował w imieniu Wójta. Z rąk Wiceministra i Sekretarzu Stanu w MSWiA, Pawła Szefernakera, odebrali promesę na średni wóz bojowy dla jednostki OSP Karcino. Koszt nowego wozu ma wynieść ok. 1,2 miliona złotych, z czego 300 tysięcy złotych wyasygnuje ze swoich środków Gmina Kołobrzeg. To już kolejne wparcie jednostek OSP w naszym regionie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama