Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zmiany w Urzędzie Gminy Kołobrzeg

Od powrotu do pracy wójta Włodzimierza Popiołka upłynął ponad tydzień. Jak udało nam się ustalić, w urzędzie z początkiem marca nastąpią zmiany. W krótkiej rozmowie, potwierdził je sam wójt. Na emeryturę odchodzi Adam Budka, sekretarz gminy. Jak się okazuje, ma go zastąpić obecna zastępca wójta - Katarzyna Janicka-Golonka. - Nie jest to żadna tajemnica. Mogę powiedzieć, że ta sprawa była akcentowana podczas objęcia funkcji przez panią Katarzynę i było wiadomo, że sekretarz z miesiącem lutym będzie przechodził na emeryturę - mówi wójt. W urzędzie trwają przygotowania do zmian. Sekretarz w ciągu miesiąca ma przekazywać obowiązki dotychczasowemu zastępy wójta. Kto będzie nowym zastępcą? Wójt informuje, że nazwisko poznamy już wkrótce.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama