Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Grzegorz Czachorowski zastępcą wójta gminy Kołobrzeg

Ciąg dalszy zmian w Urzędzie Gminy Kołobrzeg, o których pisaliśmy we wtorek (przeczytaj). Pisaliśmy o odejściu na emeryturę sekretarza gminy, a także o przeniesieniu obecnego zastępcy wójt - Katarzyny Janickiej-Golonki. Dziś, wręczono powołanie na tę funkcję Grzegorzowi Czachorowskiemu. Jest to postać znana zarówno w gminie Kołobrzeg, jak i gminie Ustronie Morskie. Ostatnio, pełnił on funkcję dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie. Według wójta Włodzimierza Popiołka, gmina zrealizowała 42 inwestycje, w toku są kolejne, a gmina ma do wydania na ten cel 35 mln zł. I to główne zadanie nowego zastępcy wójta: skupienie się na nadzorze nad inwestycjami. Według Włodzimierza Popiołka, to dobry wybór i jest on o tym przekonany. - Myślę, że dobrze poradziłem sobie z zarządzaniem ośrodkiem w Dźwirzynie i podobnie będzie z gminą Kołobrzeg - mówi Grzegorz Czachorowski. Liczy i apeluje o dobrą współpracę na rzecz gminy.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama