Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Trzy drogi w Grzybowie zostaną przebudowane

W środę Wójt Gminy Kołobrzeg, Włodzimierz Popiołek, podpisał umowy, w ramach których w Grzybowie zostaną wykonane trzy odcinki dróg. Wszystkie te inwestycje dofinansowane są z Funduszu Polski Ład - Programu Inwestycji Strategicznych. Dofinansowanie wynosi 95% wartości każdej umowy. Na przebudowę dróg gminnych w Grzybowie Gmina Kołobrzeg otrzymała promesę na kwotę 6 365 000 złotych.

W ramach umów zbudowana zostanie droga gminna na odcinku od ul. Konwaliowej do ul. Leśnej, zaś ulice Słoneczna i Polna zostaną przebudowane. Na ulicach Słonecznej i Polnej w ramach inwestycji wykonana będzie nowa nawierzchnia z kostki betonowej, chodniki, zjazdy do nieruchomości oraz kanalizacja deszczowa. Są to drogi długości, odpowiednio, ok. ok. 280 metrów bieżących i 475 metrów bieżących, zaś koszt inwestycji wyniesie 1 378 560,84 zł i 2 795 174,15 zł.

Długość wybudowanej drogi od ul. Konwaliowej do ul. Leśnej wyniesie ok. 450 metrów bieżących. W ramach inwestycji, oprócz nawierzchni drogi, wykonane będą chodnik i ścieżka rowerowa, oświetlenie drogowe, kanalizacja deszczowa oraz parking. Koszt tej inwestycji wynosi 2 890 000 złotych,

Wykonawcom na zrealizowanie zamówienia wyznaczony 250-dniowy termin. 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama