Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pilnej pomocy potrzebował dziś młody piłkarz. Z Budzistowa do szpitala w Zdunowie zabrał go śmigłowiec LPR. Doznał poważnego urazu kręgosłupa.


Dziś rano na orliku w Budzistowie grali młodzi ludzie. W pewnym momencie jeden z nich podskoczył obok rywala za piłką, ale nieszczęśliwie upadł na plecy. Natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe, ale przybyli na miejsce ratownicy rozpoznali niedowład kończyn u młodego piłkarza. Uznano, że ranny chłopak nie nadaje się do transportu kołowego i podjęto decyzję o wezwaniu na pomoc śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

REKLAMA


Po 20 minutach, na polu w Budzistowie wylądował żółty śmigłowiec z bazy w Goleniowie. Ratownikom cały czas pomagali koledzy rannego chłopaka, który wymagał szybkiej pomocy specjalistycznej. Pechowy upadek może mieć dalekosiężne negatywne skutki. Chłopaka przetransportowano do szpitala w Zdunowie na oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej. Jego stan jest stabilny. Lekarze będą musieli ustalić przyczynę niedowładu kończyn i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Fot. Czytelnik

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama