Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Niemal 200 wędkarzy od soboty łowiło ryby na Parsęcie Pustary - Ząbrowo most. Wszystko w ramach 15 zawodów spinningowych Salmo Parsęty 2011.


Wspaniała pogoda dopisała wędkarzom, którzy zdecydowali się poszukać szczęścia na Parsęcie od 24 września. Niemal 200 miłośników moczenia kija dzielnie walczyło o jak najlepsze połowy. Zawody są corocznym świętem wędkarskim cieszącym się dużym zainteresowaniem. Pomiędzy Pustarami a Ząbrowem każdy ma swoje miejsce i metody, aby skusić jak największą sztukę. Zawody wygrał pan Mieczysław z Karlina. Jego łosoś ważył ponad 5 kilogramów. A na zakończenie zawodów nie zabrakło grilla i nagród. Organizatorem zawodów był Klub Wędkarstwo Sportowego "Salmo".

REKLAMA

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama