Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kierowca BMW jechał w kierunku Gościna. W pewnym momencie na drogę wybiegła mu sarna. Zbyt gwałtownie zahamował i wylądował w rowie.


Mężczyzna jechał z dozwoloną prędkością. Towarzyszyła mu żona i małe dziecko. Nic nie zapowiadało problemów. W pewnym momencie na drogę wybiegła sarna. Kierowca zahamował i to na tyle gwałtownie, że samochód wypadł z drogi. Na szczęście, drzewa były znacznie oddalone od pobocza i skończyło się na lądowaniu w rowie. Gdyby wydarzyło się to nieco dalej, byłaby tragedia. W tym czasie padał deszcz i jezdnia była śliska. Dowodem na to, że samochód poruszał się z bezpieczną prędkością jest fakt, że nikomu nic się nie stało, także auto ze zdarzenia wyszło ze szwanku. Policjanci przypominają, że w obrębie lasów ruch zwierzyny jest większy, a droga hamowania podczas jesiennej pogody dłuższa.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama