Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jadący na sygnale ambulans uderzył w Zieleniewie w forda, który nieprawidłowo włączył się do ruchu. Auto jest zniszczone, a ambulans uszkodzony.


Po godzinie 7 rano specjalistyczny ambulans jechał do Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie z pacjentem z Paprocic z zawałem serca. Na sygnale przejeżdżał przez Zieleniewo. Na wysokości sklepu "Sezam", kierująca fordem kobieta na gryfickich numerach rejestracyjnych zaczęła skręcać w lewo na parking. W tym momencie uderzył w nią pojazd uprzywilejowany, który zaczął ją wcześniej wyprzedzać.  Wszystko wskazuje na to, że przed wykonaniem manewru kobieta nie spojrzała w lusterko. Cały bok forda został wgnieciony. Kobieta wybiegła z auta i zaczęła przepraszać kierowcę ambulansu. Na szczęście zniszczenia karetki pogotowia nie są duże. Kierowcy udało się zmniejszyć prędkość i nie doszło do tragedii.

Pacjentowi z zawałem serca nic się nie stało. Na miejsce bardzo szybko przyjechały inne ambulanse z kołobrzeskiej bazy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego. Pacjent został przeniesiony do innej karetki i odwieziony do Koszalina. Inni uczestnicy wypadku również wyszli z niego bez szwanku, tylko kobieta kierująca fordem była w szoku. Uszkodzony ambulans powrócił do bazy. Został wyłączony z ruchu. Sprawę prowadzi kołobrzeska policja.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama