Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

kołobrzeg, łobrmiastokolobrzeg.pl, straz, miejska, graniczna, kłsuownicyTrzech kłusowników na gorącym uczynku zatrzymali nad Jeziorem Resko w Dźwirzynie funkcjonariusze kołobrzeskiej Straży Granicznej i Straży Miejskiej.


Mężczyźni akurat łowili ryby tzw. metodą „na szarpaka”, kiedy zauważyli ich patrolujący brzeg jeziora strażnicy graniczni i miejscy. Wszyscy trzej mieszkańcy woj. zachodniopomorskiego w wieku od 32 do 65 lat zdążyli już wyciągnąć przeszło 6 kilogramów ryb, wśród których były sandacze, leszcze, okonie i jazgarze. Ich wartość wraz ze sprzętem do kłusowniczego procederu oszacowano na prawie 800 złotych. Kłusownicy zostali wraz z dowodami rzeczowymi przekazani Policji w Kołobrzegu, która ze względu na właściwość będzie prowadzić dalsze postępowanie w tej sprawie. Grozi im kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

fot. archiwum MOSG

 

kołobrzeg, łobrmiastokolobrzeg.pl, straz, miejska, graniczna, kłsuownicy

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama