Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, karcino, łużanka, mostGmina Kołobrzeg ma nowy most. W Karcinie na Łużance przez 3 miesiące prowadzono prace nad budową bezpiecznej przeprawy za 1,2 mln zł.


Około 700 metrów drogi wraz mostem wyremontowano w Karcinie w Gminie Kołobrzeg. Most był w złej kondycji technicznej i powinien być wyremontowany już dawno. Jednak na przeszkodzie stał jak zwykle brak pieniędzy. Problem rozwiązało dopiero dofinansowanie z Ministerstwa Infrastruktury w wysokości 500 tysięcy złotych. 700 tysięcy złotych wydano na przebudowę z budżetu powiatu kołobrzeskiego. Prace trwały od września do grudnia. Dziś most otworzył starosta kołobrzeski i wójt Gminy Kołobrzeg.

informacje kołobrzeg, karcino, łużanka, most

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama