Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, drzonowo, straż, pożar, trawPo południu nasz fotoreporter wezwał strażaków do płonących traw w miejscowości Drzonowo (gm. Kołobrzeg). To już drugi pożar w ciągu tygodnia.


Jako pierwsi stawiliśmy się na miejsce dzisiejszego pożaru traw w Drzonowie. Pomimo że płonęły trawy częściowo terenu prywatnego, a dym widoczny był z kilku kilometrów, nikt nie wezwał straży pożarnej. Po naszym telefonie strażacy z Drzonowa stawili się w kilka minut, a chwilę później dołączył do nich zastęp z Kołobrzegu. Razem natychmiast przystąpili do gaszenia rozsianych po polu ognisk. W około pół godziny zagasili płonące trawy.

Tydzień temu w tym samym miejscu także płonęły trawy. Jak mówią strażacy, wtedy za winnego uznany został właściciel jednej z działek. Nie wiadomo, co tym razem było przyczyną pożaru.

Kacper Pajor 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama