Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, stary, borek, wypadekWyprzedzanie na zakrętach w Starym Borku mogło skończyć się tragicznie. Na szczęście pojazdy zostały tylko uszkodzone, a 4 osobom, w tym dzieciom, nic się nie stało.


Do wypadku doszło w środę po południu. Kobieta prowadziła citroena. Pomimo wąskiej drogi i zakrętów, postanowiła wyprzedzać. Nagle przed nią wyjechał crysler na niemieckich numerach rejestracyjnych. Kobieta chcąc uniknąć zderzenia czołowego, próbowała zjechać do rowu. Manewr ten nie do końca się udał, bo kobieta zahaczyła o prawy bok auta, citroenem zarzuciło i wleciała do rowu. W wyniku zderzenia, nikt specjalnie nie ucierpiał. Ratownicy udzielili pomocy 4 osobom, w tym 2 dzieciom.

 

informacje kołobrzeg, stary, borek, wypadek

informacje kołobrzeg, stary, borek, wypadek

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama