Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, wypadek, bezpraw, wymuszenieW Bezprawiu, czy też przy słynnej Fabryce Domów, kierowca fiata wymusił pierwszeństwo. Kierowca BMW próbował ratować się i uderzony wjechał do rowu.


Kierowca BMW jechał od strony Trzebiatowa, gdy drogę na skrzyżowaniu w Bezprawiu zajechał mu kierowca fiata, jadącego w kierunku Świdwina. Niestety, BMW nie miał szans, minimalnie odbiło się od fiata i wylądowało w rowie. Samochodem podróżowała 3-osobowa rodzina. W wypadku ranny został kierowca BMW i jadące tym autem dziecko. Zostali przewiezieni do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. W wyniku wypadku, powstał zator na drodze wojewódzkiej sięgający aż do Zieleniewa.

informacje kołobrzeg, wypadek, bezpraw, wymuszenie

informacje kołobrzeg, wypadek, bezpraw, wymuszenie

informacje kołobrzeg, wypadek, bezpraw, wymuszenie

informacje kołobrzeg, wypadek, bezpraw, wymuszenie

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama