Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wypadek, zieleniewoStarsza kobieta, jadąca rowerem w Zieleniewie, została ranna w wyniku zderzenia dwóch aut. Doznała złamania nogi i trafiła do szpitala.


Kierowca opla jechał od strony Kołobrzegu i w Zieleniewie chciał skręcić w ulicę Rycerską. Wykonując manewr nie zauważył, że w kierunku Kołobrzegu jedzie volvo. Kierowca tego ostatniego nie miał już szans i nie zdążył zahamować, w efekcie czego wjechał w bok opla. Uderzenie było tak pechowe, że wyrzuciło tył opla w kierunku ścieżki rowerowej, którą jechała pani Agnieszka. Kobieta została ranna - potłukła się i doznała złamania nogi. Starsza kobieta, jak się okazuje, miała wielkiego pecha, bowiem to już drugie złamanie nogi w niemal tym samym miejscu na ścieżce rowerowej, którego doznała. Na miejscu opatrzyli ją ratownicy Pogotowia Ratunkowego, po czym odtransportowali ją do Szpitala Regionalnego. Ruch w Zieleniewie był w godzinach popołudniowych utrudniony.

informacje kołobrzeg, wypadek, zieleniewo

informacje kołobrzeg, wypadek, zieleniewo

informacje kołobrzeg, wypadek, zieleniewo

informacje kołobrzeg, wypadek, zieleniewo

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama