Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, zieleniewo, wypadek, karambolWczesnym wieczorem doszło do zderzenia czterech samochodów w Zieleniewie. Dwie osoby trafiły do szpitala. Na wjeździe do miasta powstał wielki korek.


W kierunku Kołobrzegu jechał Volkswagen Transporter, ciągnąc za sobą 1,5 tonowy agregat. W tym czasie na drodze powstał korek, ale kierowca pojazdu prawdopodobnie nie zauważył pojazdów i uderzył w Volkswagena Passata. Ten pojazd uderzył w Poloneza, a Polonez uderzył w Citroena. Największych uszkodzeń doznał VW Passat, który nadział się na hak Poloneza. Citroen też miał hak, na szczęście w Polonezie powstały mniejsze uszkodzenia. Kierowca Passata i pasażer Poloneza zostali odwiezienie do szpitala, gdyż uskarżali się na bóle w różnych częściach ciała.

Niestety, w wyniku zderzenia powstał też ogromny korek na wjeździe do Kołobrzegu. Kierowcy musieli się uzbroić w cierpliwość w popołudniowym szczycie.

 

informacje kołobrzeg, zieleniewo, wypadek, karambol

informacje kołobrzeg, zieleniewo, wypadek, karambol

informacje kołobrzeg, zieleniewo, wypadek, karambol

informacje kołobrzeg, zieleniewo, wypadek, karambol

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama