Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, straż, graniczna, kłusownicyStrażnicy graniczni wraz ze Społeczną Strażą Rybacką „OSA” z Koszalina zatrzymali mieszkańca naszego powiatu kłusującego w okolicy Drzonowa.


W trakcie czynności służbowych nad rzeką Dębosznicą zabezpieczono około 70 metrów sieci rybackiej, szpulę z nawiniętym sznurem zawierającym obciążniki i haki służące do nielegalnego połowu ryb na tzw. szarpaka oraz dwie sztuki ryby o łącznej wadze 3,8 kg z gatunku łososiowatych. Dodatkowo, w czasie przeszukania mieszkania ujawniono 11 sztuk amunicji karabinowej posiadającej znaczne ślady korozji. Zatrzymanego wraz z dowodami rzeczowymi oraz dokumentacją procesową przekazano dziś do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu.

 

informacje kołobrzeg, straż, graniczna, kłusownicy

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama