Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, most, głowaczewoNiemal 1,6 mln zł kosztowała przebudowa drogi i mostu na rzece Dębosznicy. To kolejna inwestycja na drogach powiatu tym razem we współpracy z gminą.


W ramach partnerskiego porozumienia powiatu z gminą Kołobrzeg, wymieniono nawierzchnię asfaltową na moście wraz z  izolacją, wyremontowano płytę pomostową istniejącego mostu z jej wzmocnieniem oraz wykonano płyty najazdowe. Dodatkowo, przebudowano drogę dojazdową na odcinku Głowaczewo – Nowogardek. Dziś otwarcia mostu dokonał starosta Tomasz Tamborski wraz z wójtem Tadeuszem Kowalskim i przewodniczącymi rad.

 

informacje kołobrzeg, most, głowaczewo

informacje kołobrzeg, most, głowaczewo

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama