Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, dźwirzyno, plażaZejście na plażę w Dźwirzynie wymaga interwencji. Podmyte przez sztormy i tak na razie prowadzi jedynie do wody. Sytuacja ma się zmienić w 2013 roku.


Jak informuje wójt gminy Kołobrzeg, plany przewidują przesunięcie zejścia trochę bardziej na wschód, dlatego że obecnie nie spełnia ono swojej funkcji. Tadeusz Kowalski zaznacza, że najpierw trzeba wykonać inwestycję związaną z ochroną brzegów morskich. Wójt liczy, że jeśli znajdą się pieniądze w budżecie Urzędu Morskiego w Słupsku, w tym miejscu zostaną wykonane ostrogi w liczbie 5 lub nawet 6. - Jeśli plaża się odbuduje, czy to przez refulację, czy w sposób naturalny, dopiero wtedy będziemy myśleli o odbudowie tego zejścia. Na razie, uruchomimy zejście zastępcze po prawej stronie, 50 lub 100 metrów od obecnego - deklaruje Tadeusz Kowalski.

 

informacje kołobrzeg, dźwirzyno, plaża

informacje kołobrzeg, dźwirzyno, plaża

informacje kołobrzeg, dźwirzyno, plaża

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama