Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, sarbia, pożarPo południu, strażacy z Kołobrzegu i okolicznych miejscowości gasili pożar w Sarbii niedaleko zabytkowego kościoła. Straty są szacowane na kilkaset tysięcy złotych.


Pożar w Sarbii gasiło 7 zastępów straży pożarnej. Z nieznanych na razie przyczyn ogień wybuchł w pomieszczeniu gospodarczym, zbudowanym w technologii tzw. "muru pruskiego". Niestety, ogień rozprzestrzeniał się bardzo szybko i strażacy starali się generalnie, aby nie zagroził on okolicznym zabudowaniom, w tym zabytkowemu kościołowi gotyckiemu. Na szczęście nie było silnego wiatru.

Okazało się, że w środku budynku znajdowały się trzy samochody i motor. Dwa pojazdy spłonęły doszczętnie. Zgliszcza budynku zostały rozebrane. Trwa szacowanie strat i ustalanie przyczyn pożaru.

Fot. Straż Pożarna Kołobrzeg

 

informacje kołobrzeg, sarbia, pożar

informacje kołobrzeg, sarbia, pożar

informacje kołobrzeg, sarbia, pożar

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama