Light rain

17°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, libacja, drzonowoInterwencją policji i załogi pogotowia ratunkowego zakończyła się wtorkowa libacja w Drzonowie. Ranny uczestnik spotkania trafił do Szpitala Regionalnego.


Późnym wieczorem, do Drzonowa zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Na miejscu okazało się się 49-letni ojciec po kłótni z synem, dźgnął 23-latka w brzuch. Funkcjonariusze policji ustalili, że w jednym z mieszkań cztery osoby piły alkohol. Mężczyźni mieli ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu, a dwie kobiety wydmuchały ponad 2 promile. Z informacji od uczestników libacji wynika, że w pewnym momencie ojciec z synem pokłócili się, a najlepszym argumentem dla 49-latka był nóż, którego użył raniąc syna w brzuch.

Rannego do szpitala zabrała załoga pogotowia w asyście policji, bowiem mężczyzna był nie tylko nietrzeźwy, ale również bardzo agresywny. Doszło do tego, że do szpitala trzeba było wezwać wsparcie kolejnych policjantów. Lekarze ustalili, że rana nie zagraża życiu młodego mężczyzny. Jego ojciec trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. Jak mówi Andrzej Duda, oficer prasowy komendanta powiatowego policji, nie wiadomo, czy syn będzie chciał oskarżać ojca.

informacje kołobrzeg, libacja, drzonowo

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama