Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wypadek, bogucinoKierująca oplem kobieta musiała gwałtownie zahamować przed sarnami, które wybiegły na drogę w Bogucinie. Auto wpadło w poślizg i uderzył w drzewo.


Do wypadku doszło po południu na śliskiej drodze prowadzącej z Kołobrzegu do Bogucina. Oplem jechała 32-letnia kobieta razem z dwoma pasażerami. W pewnym momencie na drogę wybiegły sarny. Aby uniknąć zderzenia ze zwierzętami kobieta zaczęła hamować. Wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo. W wypadku najbardziej poszkodowany został kierowca. Zarówno kobieta jak i dwaj mężczyźni zostali przewiezieni do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Samochód nadaje się do kasacji.

informacje kołobrzeg, wypadek, bogucino

informacje kołobrzeg, wypadek, bogucino

informacje kołobrzeg, wypadek, bogucino

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama