Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, rada, gminy, kołobrzeg, dietyZ 700 na 1000 zł - tak będą kształtować się diety radnych w Gminie Kołobrzeg. Radni wpadli na pomysł, żeby w kryzysie podwyższyć sobie uposażenia.


Przy jednym głosie sprzeciwu, radni Rady Gminy Kołobrzeg na dzisiejszej sesji przegłosowali sobie nowe diety. I tak, przewodniczący Julian Nowicki zarobi co miesiąc 1300 zł. Wiceprzewodniczący Rady dostanie 1100 zł, tyle samo każdy przewodniczący komisji w Radzie Gminy. Zwykły radny zarobi zaledwie 1000 zł. Każda nieobecność na sesji lub komisji to 150 zł mniej w uposażeniu radnego. W sprawie podwyżek wystąpiły wspólnie wszystkie klubu w Radzie. Pieniądze na podwyżki radnych w budżecie wyskrobie wójt Tadeusz Kowalski. Tylko w tym roku same podwyżki dla radnych to wydatek niemal 40 tysięcy złotych.

 

informacje kołobrzeg, rada, gminy, kołobrzeg, diety

informacje kołobrzeg, rada, gminy, kołobrzeg, diety

informacje kołobrzeg, rada, gminy, kołobrzeg, diety

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama