Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, dźwirzyno, dewastacja, audiPolicjanci zatrzymali 50-letniego mężczyznę, który w sobotę w nocy kierując pojazdem marki Audi w miejscowości Dźwirzyno niszczył znaki drogowe.


Dyżurny jednostki otrzymał informację, że w Dźwirzynie porusza się Audi, którego kierowca jest prawdopodobnie pijany. Ponadto kierowca niszczył przydrożne znaki najeżdżając na nie. W trakcie penetracji rejonu policjanci zauważyli stojący na poboczu pojazd, który miał uszkodzoną karoserię. Kierujący pojazdem na widok funkcjonariuszy zamknął pojazd od wewnątrz. Po kilku minutach otworzył drzwi lecz nie chciał opuścić pojazdu stawiając czynny i bierny opór. W związku z powyższym, wobec mężczyzny użyto siły, a następnie założono mu kajdanki.

Od zatrzymanego wyczuwalna była silna woń alkoholu lecz nie chciał on poddać się badaniu na jego zawartość w organizmie. Podczas zaistniałego zdarzenia mężczyzna ten zachowywał się agresywnie i arogancko wobec interweniujących policjantów, nie stosował się do wydawanych poleceń oraz używał słów wulgarnych. Ponadto, zatrzymanemu pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Następnie dowieziono go do komendy i osadzono w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia.  

Jeżeli okaże się, że zatrzymany kierował pojazdem w stanie nietrzeźwym grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2. Ponadto odpowie za znieważenie funkcjonariuszy.

 

informacje kołobrzeg, dźwirzyno, dewastacja, audi

informacje kołobrzeg, dźwirzyno, dewastacja, audi

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama