Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, niewybuchy, parsęta9 pocisków moździerzowych kalibru 82 mm znaleziono nad Parsętą w Rościęcinie. Na pozostałości II wojny światowej natrafił jeden z wędkarzy. Zawiadomił policję.


Wędkarze byli zaskoczeni znaleziskiem, nie kryjąc jednocześnie przerażenia, ponieważ miejsce to wcześniej było przez nich często odwiedzane, a niewybuchy łudząco przypominały kamienie, którymi usłane jest tam dno rzeki. Łącznie 9 pocisków moździerzowych kalibru 82mm z wkręconymi zapalnikami, zostało zabezpieczonych przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji do czasu przyjazdu patrolu saperskiego. Saperzy poza wydobyciem żelastwa przeszukają dokładnie to miejsce. Dopóki to nie nastąpi lepiej omijać lewy brzeg rzeki położony około 50 metrów poniżej głazu przy siedzibie firmy RIS.

Wiesław Skólmowski

 

informacje kołobrzeg, niewybuchy, parsęta

informacje kołobrzeg, niewybuchy, parsęta

informacje kołobrzeg, niewybuchy, parsęta

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama