Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, bezpraw, kolizjaNie zmienia się sytuacja na jednym z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w naszym powiecie. Dziś doszło tam do najechania na tył auta.


Drogowcy nanieśli specjalne pasy poziome, ostrzegające dźwiękowe przed skrzyżowaniem na wysokości Fabryki Domów. W tym roku doszło już tam do niemal 20 wypadków i kolizji. Najczęściej pojazdy zderzały się na skrzyżowaniu przy skręcie w lewo na drodze z Gościna w kierunku Trzebiatowa. Dziś było inaczej. Kierowcy jadący od strony Gościna do Kołobrzegu wiedzieli, że zbliżają się do skrzyżowania. Jeden z nich tak bardzo wypatrywał pojazdów jadących od strony Trzebiatowa, że nie zauważył poprzedzającego go pojazdu. Doszło do uderzenia, konsekwencją którego była przedziurawiona chłodnica i wyłamany zderzak.

 

informacje kołobrzeg, bezpraw, kolizja

informacje kołobrzeg, bezpraw, kolizja

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama