Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, dźwirzyno, portPo naszej publikacji, Urząd Morski w Słupsku przystąpił do pogłębienia kanału portowego w Dźwirzynie. Urząd chce też komunalizacji tego portu.


O sprawie pisaliśmy w sobotę (dowiedz się więcej: przeczytaj). Z portu nie mógł wyjść kuter, który utknął na mieliźnie. Po nagłośnieniu przez nas sprawy, do akcji ruszyli pracownicy Urzędu Morskiego w Słupsku. Zapiaszczone wejście do portu zostanie pogłębione, gdyż niedługo żegluga w tym miejscu nie byłaby możliwa. Ale urzędnicy liczą na to, że port od Skarbu Państwa przejmie wkrótce gmina Kołobrzeg i to ona lub powołana przez nią jednostka będzie odpowiadać za to, żeby żegluga była w tym miejscu bezpieczna, a tor wodny pogłębiony.

 

informacje kołobrzeg, dźwirzyno, port

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama