Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, wypadek, zieleniewoDo groźnie wyglądającego wypadku doszło w Zieleniewie. Kierowca seata nie wyhamował i uderzył w volkswagena. Dwie osoby zostały ranne.


Kierowca volkswagena na wysokości Statoila zwolnił, gdyż zamierzał skręcić na pobliską posesję. Ale nie zdążył, gdyż wjechał w niego kierowca seata. Auto zostało poważnie uszkodzone, a kierowca nie miał zapiętych pasów i rozbił głową szybę. Nie chciał jechać do szpitala, ale ostatecznie dał się namówić ratownikom na transport. Przy okazji wydmuchał 1,6 promila. Do szpitala trafił także ranny kierowca volkswagena.

informacje kołobrzeg, wypadek, zieleniewo

informacje kołobrzeg, wypadek, zieleniewo

informacje kołobrzeg, wypadek, zieleniewo

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama