Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, drzonowo, gaz, wypadekDo groźnie wyglądającego wypadku doszło na drodze do Drzonowa. Około godz. 17.00 w auto stojące na drodze wjechało inne auto. Na drogę wypadły butle.


Samochód dostawczy stanął na drodze do Drzonowa, niedaleko skrzyżowania z drogą Kołobrzeg-Trzebiatów. Miał awarię. Kierowca pojazd próbował naprawić. W nieoświetlone auto z impetem wjechał kierujący fordem. Osoby z auta dostawczego twierdzą, że do zdarzenia doszło jeszcze przed zmierzchem, auto miało być normalnie widoczne na drodze. A jednak, doszło do uderzenia. Jego siła była tak duża, że przestawiła pojazd dostawczy, a ten potrącił mężczyznę, który je naprawiał. W stanie ciężkim trafił do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Do szpitala przewieziono również kierowcę forda, celem wykonania badań sprawdzających.

W wyniku uderzenia w tył pojazdu, na drogę wysypała się część butli z gazem. Pojazd przewoził ich niemal 80. Na szczęście butle były prawidłowo zabezpieczone i żadna z nich się nie rozszczelniła. Miejsce wypadku zabezpieczyli strażacy z Drzonowa, po kilku chwilach pojawili się strażacy z Kołobrzegu. Jedna z butli trafiła inny pojazd, który akurat przejeżdżał w tym samym czasie obok zderzających się aut.

Sprawę wypadku wyjaśnia kołobrzeska policja.

informacje kołobrzeg, drzonowo, gaz, wypadek

informacje kołobrzeg, drzonowo, gaz, wypadek

informacje kołobrzeg, drzonowo, gaz, wypadek

informacje kołobrzeg, drzonowo, gaz, wypadek

informacje kołobrzeg, drzonowo, gaz, wypadek


reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama