menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Wypadek na quadzie - kierujący w szpitalu

informacje kołobrzeg, quad,wypadekDo zdarzenia doszło w miejscowości Karcino w gminie Kołobrzeg. Starszy mężczyzna wracał z zakupów na quadzie i prawdopodobnie z niego spadł.


Jak mówią osoby znające rannego, na swoim quadzie jeździł ostrożnie. Pojazd po prostu służył mu za wygodny transport. Dziś rano 62-letni mężczyzna zrobił zakupy w sklepie i ruszył do domu. Nie wiadomo co dokładnie się stało, że mężczyzna wypadł z quada. Być może z niego spadł. Niestety, nie miał kasku na głowie. Ranny trafił do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu.

 

informacje kołobrzeg, quad,wypadek

informacje kołobrzeg, quad,wypadek

informacje kołobrzeg, quad,wypadek

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.