Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, pietrzykowska,dyrektor,drzonowoW Urzędzie Gminy Kołobrzeg odbył się konkurs na dyrektora Zespołu Szkół w Drzonowie. Stosunkiem głosów 7:1 wygrała Irena Pietrzykowska.


Zgodnie z uchwałą Rady Gminy Kołobrzeg, w Drzonowie będzie funkcjonować zespół szkół na bazie obecnej Szkoły Podstawowej im. Mieszka I oraz Gimnazjum im. Bolesława Chrobrego. W konsekwencji, nie będzie potrzeba już dwóch dyrektorów, wystarczy jeden. I właśnie dziś odbył się konkurs na to stanowisko. Wzięły w nim udział obydwie panie dyrektor: Pelagia Staniul oraz Irena Pietrzykowska.

Obydwie kandydatki przedłożyły swoją wizję funkcjonowania szkoły, odpowiadały na pytania komisji w zakresie dotychczasowych problemów i funkcjonowania szkół. Niektórzy członkowie komisji wskazywali na słabe wyniki szkoły podstawowej (jedne z najgorszych w regionie) i trwające konflikty. Być może właśnie te opinie i słaba argumentacja w tym zakresie kandydatki kierującej szkołą podstawową spowodowały, że konkurs wygrała Irena Pietrzykowska, obecna dyrektor Gimnazjum w Drzonowie.

informacje kołobrzeg, pietrzykowska,dyrektor,drzonowo

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama