menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Strażacy uratowali las przed pożarem

informacje kołobrzeg, pożar,lasŁąki pod Głowaczewem prawdopodobnie zostały podpalone. Wiatr przeniósł ogień w kierunku lasu. Tam zatrzymali go strażacy z kilku jednostek.


Jak już pisaliśmy, w lasach naszego powiatu jest bardzo sucho, a co za tym idzie, obowiązuje tam wysoki stopień zagrożenia pożarowego. Sporym przeciwnikiem strażaków jest wiatr, który tak jak dzisiaj pod Głowaczewem, przyczyniał się do szybkiego rozprzestrzeniania się ognia. Szybka akcja strażaków z Kołobrzegu i gminy Kołobrzeg oraz Gościna ocaliła las, ale wszystko wskazuje na to, że ogień ktoś po prostu podłożył. Sprawę przekazano leśnikom.

informacje kołobrzeg, pożar,las

informacje kołobrzeg, pożar,las

informacje kołobrzeg, pożar,las

informacje kołobrzeg, pożar,las

informacje kołobrzeg, pożar,las

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.