Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wypadek,sarbiaNiedaleko historycznego kościoła w Sarbii, doszło do zderzenia volkswagena i fiata. Do szpitali trafiło 5 osób, w tym po jedno dziecko przyleciał helikopter.


Na wąskiej drodze doszło do czołowego zderzenia pojazdów. W wyniku tego najbardziej ucierpiał fiat i wszyscy jego pasażerowie. Ambulanse przewiozły do szpitali 3 osoby dorosłe i dziecko. Drugi maluch w ciężkim stanie został zabrany przez helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pasażerom volkswagena nic się nie stało. Na miejscu są policjanci z Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, którzy wyjaśniają przebieg zdarzenia. Wszystko wskazuje na to, że siła zderzenia była tak duża, że auta obróciło, wybuchły w nich poduszki powietrzne i w każdym z pojazdów urwało koło.

informacje kołobrzeg, wypadek,sarbia

informacje kołobrzeg, wypadek,sarbia

informacje kołobrzeg, wypadek,sarbia

informacje kołobrzeg, wypadek,sarbia

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama