menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Więcej paniki niż ognia na ściernisku

informacje kołobrzeg, pożar,ścierniskoTym razem strażacy zostali wezwani do pożaru ścierniska przy krzyżówce Niekanin-Ząbrowo i Czernin-Ząbrowo. Przybyły wozy z Gościna i Kołobrzegu.


Ogień został zaprószony. Przyczyną jego powstania był prawdopodobnie niedopałek papierosa wyrzucony przez kierowca któregoś z samochodów. Na polach pracowały jeszcze kombajny, wokół było sporo rolników, a ogień można było łatwo ugasić. Zawiadamiający zdecydowali się jednak o wezwaniu strażaków. Tym gaszenie zajęło kilka chwil. Sytuacja na polach i w lasach jest trudna. Jest bardzo sucho i o powstanie większego pożaru nie jest trudno. Stąd apel o zachowanie ostrożności.

 

informacje kołobrzeg, pożar,ściernisko

informacje kołobrzeg, pożar,ściernisko

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.