Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

pale,dźwirzynoPoprzednio wbijane ostrogi, straszą wypłukanymi miejscami. Teraz, firma, która wygrała przetarg, stosuje inną technologię realizacji tej inwestycji.


3 tysiące pali wbitych zostanie w Dźwirzynie i Sianożętach. W tej pierwszej miejscowości, orkan "Ksawery" wypłukał część pali i teraz zabijane są one na nowo. Pięć ostróg zostanie wykonanych w kształcie litery "T". - Koszt zabicia ostróg ośmiu ostróg w Dźwirzynie i trzech w Sianożętach jest szacowany na ponad 8 milionów złotych. Roboty maja się zakończyć do końca czerwca przyszłego roku - mówi Tomasz Bobin, dyrektor Urzędu Morskiego w Słupsku. Każda z ostróg ma 110 metrów długości. Pale wbijane są na głębokości kilku metrów. Prace nadzorują saperzy, poszukując ewentualnych niewybuchów zagrażających inwestycji. Na razie nic nie znaleziono.

pale,dźwirzyno

pale,dźwirzyno

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama