menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Trwa akcja wbijania nowych pali

pale,dźwirzynoPoprzednio wbijane ostrogi, straszą wypłukanymi miejscami. Teraz, firma, która wygrała przetarg, stosuje inną technologię realizacji tej inwestycji.


3 tysiące pali wbitych zostanie w Dźwirzynie i Sianożętach. W tej pierwszej miejscowości, orkan "Ksawery" wypłukał część pali i teraz zabijane są one na nowo. Pięć ostróg zostanie wykonanych w kształcie litery "T". - Koszt zabicia ostróg ośmiu ostróg w Dźwirzynie i trzech w Sianożętach jest szacowany na ponad 8 milionów złotych. Roboty maja się zakończyć do końca czerwca przyszłego roku - mówi Tomasz Bobin, dyrektor Urzędu Morskiego w Słupsku. Każda z ostróg ma 110 metrów długości. Pale wbijane są na głębokości kilku metrów. Prace nadzorują saperzy, poszukując ewentualnych niewybuchów zagrażających inwestycji. Na razie nic nie znaleziono.

pale,dźwirzyno

pale,dźwirzyno

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.