Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

popiołek,gmina,kołobrzegWłodzimierz Popiołek złożył dziś uroczyste ślubowanie przed Radą Gminy i po 20 latach zastąpił w fotelu wójta Gminy Kołobrzeg Tadeusza Kowalskiego.


Wspólne budowanie gminy - to główne hasło z dzisiejszego przemówienia wójta Włodzimierza Popiołka tuż po złożeniu ślubowania. Jak mówi, chce budować z każdym, dla kogo ważne jest dobro gminy. Na razie są emocje, objęcie urzędu, ale nowy wójt już ma plany i nie zamierza czekać z ich realizacją. Na razie jednak trzeba uporządkować sprawy personalne w gminie. Wraz ze złożeniem ślubowania, mandat zastępcy wójta straciła Krystyna Mikołajczak, która jest jednocześnie naczelnikiem Wydziału Inwestycji.

 

popiołek,gmina,kołobrzeg

popiołek,gmina,kołobrzeg

popiołek,gmina,kołobrzeg

popiołek,gmina,kołobrzeg

popiołek,gmina,kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama