Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

rościęcino,wypadek42-letnia kobieta na wysokości skrzyżowania z Rościęcinem, złapała pobocze i koziołkując wylądowała w rowie. Teoretycznie, nic jej się nie stało...


Chwilę po zdarzeniu, na miejsce przyjechał syn kobiety. Auto było zniszczone, ale kierującej, przynajmniej tak się wydawało, nic się nie stało. Mężczyzna zawiózł kobietę do domu. W międzyczasie, auto w rowie zauważyli inni kierowcy, którzy zawiadomili służby ratunkowe. Na miejscu pojawili się strażacy i policja. Auto zostało zabezpieczone, akumulator odpięty, a ratownicy szukali kierowcy.

Tymczasem w domu, gdy emocje zaczęły opadać, kobieta zasłabła. Na pomoc wezwano pogotowie ratunkowe. Kobieta została przewieziona do szpitala. Następnie, syn udał się na miejsce zdarzenia, gdzie całą historię opowiedział zdziwionym policjantom. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny zdarzenia drogowego.

 

rościęcino,wypadek

rościęcino,wypadek

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama