menu
Ogłoszenia ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Strażacy wypompowują wodę w Zieleniewie

straż,zalanie,zieleniewoNadal trwa akcja strażaków w Zieleniewie Kolonii. Woda wdarła się na jedną z posesji i spływając cały czas zagraża jednemu z domków jednorodzinnych.


Wysoki stan wód gruntowych powoduje, że woda nie ma już gdzie wsiąkać. W niektórych miejscowościach pod Kołobrzegiem ziemia jest jak gąbka, z której sączy się woda. Budynek w Zieleniewie Kolonii położony jest poniżej poziomu drogi. Spływa tam woda z całej okolicy i gromadzi się na działce, która zamieniła się w mały staw i zaczęła zagrażać jednemu z domków.

Akcja strażaków rozpoczęła się w godzinach popołudniowych od wypompowywania wody. Potem przywieziono piasek i ułożono wał ochronny, zarówno na granicy nieruchomości jak i wokół samego budynku. W akcji brali udział strażacy z Kołobrzegu, Karcina, Korzystna i Starego Borku. Ci ostatni, wigilię Bożego Narodzenia rozpoczęli w akcji. Poprawiają worki z piaskiem i wypompowują wodę, która cały czas napływa na i tak zalany teren.

straż,zalanie,zieleniewo

straż,zalanie,zieleniewo

straż,zalanie,zieleniewo

straż,zalanie,zieleniewo

straż,zalanie,zieleniewo

straż,zalanie,zieleniewo

straż,zalanie,zieleniewo

straż,zalanie,zieleniewo

straż,zalanie,zieleniewo

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.